Білоруський лідер зізнався, що мобільним телефоном говорить щобільше 1 хвилину на місяць, а загалом користується спезв’язком.
Лідер Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що майже не користується сучасними технологіями, зокрема мобільним зв'язком, бо боїться, що може стати об’єктом стеження. Про це пише газета "Наша ніва".
На зустрічі з робітниками китайського заводу Geely, який розташований поблизу білоруського міста Борисова, він заявив, що мобільний телефон щомиті контролює людину.
"Дехто з нас ображається: немає свободи слова, чогось не вистачає. Мобільний телефон контролює вас щомиті, коли ви носите його в кишені. З цим телефоном можна знищити будь-яку людину. Я знаю про шкоду цих телефонів, тому розмовляю по мобільному близько однієї хвилини на місяць", – запевнив диктатор
Він додав, що користується лише створеним спеціально для нього закритим видом зв’язку.
"Наші хлопці винайшли особливе з’єднання. Зв’язок закритий, телефонів кілька десятків", – повідомив робітникам Олександр Лукашенко.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...