"Чекаємо і сподіваємось": Мати "Пташки" з "Азовсталі" розповіла, що їй відомо про долю доньки

Родичі військовополонених, які вийшли з металургійного підприємства "Азовсталь" після 80 днів героїчної оборони, сподіваються, чекають і регулярно переглядають новини, аби отримати хоча б звістку від своїх близьких. Так і мати Катерини "Пташки" Світлана, попри те, що з дочкою немає зв'язку, вірить, що незабаром вона повернеться додому, передають Патріоти України.

Про це жінка розповіла журналістам Espresо. Вона впевнена, що ні українська влада, ні міжнародні організації не забувають про їхніх дітей, які потрапили в російський полон, і роблять все можливе, щоб звільнити маріупольських героїв.

"Мені розповіли, що моя Катюша перебуває в Оленівці. Щодо умов утримання, то які там можуть бути умови. Ми можемо про це знати лише зі слів тих, хто повернувся додому в межах обміну. Тобто якась інформація дійшла до нас", – поділилася Світлана.

Вона додала, що дякує всім, хто постійно працює над процесом обміну, і запевнила, що не припинить чекати своєї дитини. Як і десятки інших матерів, які сподіваються на швидку зустріч зі своїми синами та доньками, що пішли воювати та захищати свою землю.

Нагадаємо, "Пташка" стала фактично однією з легенд оборони заводу "Азовсталь", завдяки неймовірній мужності та оптимізму на тлі обстрілів, смертей побратимів та дефіциту їжі. Її ніжний і душевний голос неодноразово ставав справжнім "променем світла" у темних підвалах оточеного комбінату.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...