"Чекаємо і сподіваємось": Мати "Пташки" з "Азовсталі" розповіла, що їй відомо про долю доньки

Родичі військовополонених, які вийшли з металургійного підприємства "Азовсталь" після 80 днів героїчної оборони, сподіваються, чекають і регулярно переглядають новини, аби отримати хоча б звістку від своїх близьких. Так і мати Катерини "Пташки" Світлана, попри те, що з дочкою немає зв'язку, вірить, що незабаром вона повернеться додому, передають Патріоти України.

Про це жінка розповіла журналістам Espresо. Вона впевнена, що ні українська влада, ні міжнародні організації не забувають про їхніх дітей, які потрапили в російський полон, і роблять все можливе, щоб звільнити маріупольських героїв.

"Мені розповіли, що моя Катюша перебуває в Оленівці. Щодо умов утримання, то які там можуть бути умови. Ми можемо про це знати лише зі слів тих, хто повернувся додому в межах обміну. Тобто якась інформація дійшла до нас", – поділилася Світлана.

Вона додала, що дякує всім, хто постійно працює над процесом обміну, і запевнила, що не припинить чекати своєї дитини. Як і десятки інших матерів, які сподіваються на швидку зустріч зі своїми синами та доньками, що пішли воювати та захищати свою землю.

Нагадаємо, "Пташка" стала фактично однією з легенд оборони заводу "Азовсталь", завдяки неймовірній мужності та оптимізму на тлі обстрілів, смертей побратимів та дефіциту їжі. Її ніжний і душевний голос неодноразово ставав справжнім "променем світла" у темних підвалах оточеного комбінату.

Кремлівська спецоперація "Зачистка" триває? Упав зі сходів і вже не піднявся ексректор Московського авіаційного інституту

неділя, 25 вересень 2022, 11:29

Колишній ректор Московського авіаційного інституту (МАІ) Анатолій Геращенко загинув через нещасний випадок. Йому було 72 роки. Відомий учений упав зі сходів у стінах рідного вишу, якому віддав 45 років життя. Геращенко пролетів кілька сходових маршів т...

Не*** шастать: Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших у Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...