"Чекаємо контрнаступу ЗСУ, техніка їм надходить серйозна": Соловйов помітно засумував через новини з України

Російський топпропагандист Володимир Соловйов помітно зажурився через майбутній контрнаступ ЗСУ та постачання Україні західної техніки. Він закликав окупантів готуватися, передають Патріоти України.

Про це ведучий росТБ говорив в ефірі своєї передачі. Він зазначив, українська армія отримує досить серйозну техніку, від чого загарбникам стає неспокійно.

"Все-таки тревожно. Чекаємо ми контрнаступу. Не треба ніякої іронії. Техніка з того боку надходить серйозна, надходить її багато, війська готуються. Тому треба чекати і бути готовими", – видав Соловйов.

Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

четвер, 1 червень 2023, 15:42

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України. За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за за...

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.