Чекаємо на істерику Москви: Президент Зеленський підписав рішення щодо поглиблення інтеграції України в НАТО

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 4 червня 2021 року “Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору”. Відповідний указ Президента України №307/2021 опубліковано на сайті глави держави, зазначають Патріоти України.

“Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 червня 2021 року “Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору” , – йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що Україна буде розглядатися реальним кандидатом на членство в НАТО у разі досягнення серйозного прогресу в усіх сферах життєдіяльності держави, а успішне впровадження внутрішньодержавних реформ є неможливим без ефективного інтегрування принципу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до всіх сфер державної політики.

Також, в РНБО наголосили, що Україна вживає заходів для інтенсивної взаємодії з НАТО та державами-членами Альянсу з метою реалізації рішень стосовно євроатлантичних прагнень України, які зафіксовані в Декларації Бухарестського саміту, прийнятій главами держав і урядів, що взяли участь у засіданні Північноатлантичної ради в Бухаресті 3 квітня 2008 року.

Зазначається, що контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покладається на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.


Путін кадрів не шкодує: РФ може відправити на фронт мобілізованих із мінімальною підготовкою, - розвідка

понеділок, 26 вересень 2022, 9:59

Росія може відправити на лінію фронту у війні проти України мобілізованих з мінімальною військовою підготовкою. Як повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, на військові бази почала прибувати перша частин...

У пеклі солідне поповнення: Генштаб розкрив втрати Росії в Україні за добу

понеділок, 26 вересень 2022, 9:56

З моменту повномасштабного вторгнення Росії Збройні сили України усунули 57 200 окупантів. За добу статистика поповнилася на 500 ворогів. Разом з цим ЗСУ знищили понад 60 одиниць техніки противника, передають Патріоти України. Оновленою статистикою вт...