Чекаємо на здійснення обіцянки: Саакашвілі поклявся, що Коломойський сидітиме в буцегарні

У мережі пригадали, як одіозний політик обіцяв домогтися "справедливості" щодо олігарха. Чи буде він старатися зараз втілити свою обіцянку у життя?

Міхеїл Саакашвілі. Фото: соцмережі.

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі колись заявив, що має намір домагатися тюремного ув'язнення для бізнесмена Ігоря Коломойського, який "грабує Україну". Про це він заявляв 11 листопада 2016 року на прес-конференції в Києві, зазначають Патріоти України.

"Коломойський сяде в тюрму, коли ми будемо при владі, щоб ніхто не сумнівався. Я таких слів на вітер ніколи не кидаю: Коломойський буде сидіти. І жодна Швейцарія його не врятує. При моїх зв'язках таких, як він, я дістану і з Швейцарії, і з Малайзії. і всіх інших теж", - запевнив він.
Саакашвілі додав, що буде домагатися терміну для Коломойського, "не тому що я такий злий, а тому, що цього вимагає закон, справедливість і інтереси народу України". На прес-конференції Саакашвілі, зокрема, звинуватив Коломойського в організації цькування на підконтрольному йому телеканалі.

"В Оленівці був жах, це концтабір": Морпіх Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:50

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором, передають Патріоти України. Про це мо...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...