Чекаємо на здійснення обіцянки: Саакашвілі поклявся, що Коломойський сидітиме в буцегарні

У мережі пригадали, як одіозний політик обіцяв домогтися "справедливості" щодо олігарха. Чи буде він старатися зараз втілити свою обіцянку у життя?

Міхеїл Саакашвілі. Фото: соцмережі.

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі колись заявив, що має намір домагатися тюремного ув'язнення для бізнесмена Ігоря Коломойського, який "грабує Україну". Про це він заявляв 11 листопада 2016 року на прес-конференції в Києві, зазначають Патріоти України.

"Коломойський сяде в тюрму, коли ми будемо при владі, щоб ніхто не сумнівався. Я таких слів на вітер ніколи не кидаю: Коломойський буде сидіти. І жодна Швейцарія його не врятує. При моїх зв'язках таких, як він, я дістану і з Швейцарії, і з Малайзії. і всіх інших теж", - запевнив він.
Саакашвілі додав, що буде домагатися терміну для Коломойського, "не тому що я такий злий, а тому, що цього вимагає закон, справедливість і інтереси народу України". На прес-конференції Саакашвілі, зокрема, звинуватив Коломойського в організації цькування на підконтрольному йому телеканалі.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...