"Чекаємо від Кремля позитивних кроків": Ердоган рекомендував Путіну дати ще один шанс переговорам з Україною

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, в ході якої обговорив з ним питання, пов'язані з російсько-українською війною, передають Патріоти України.

Згідно заяві Управління з комунікацій президента Туреччини, в ході діалогу Ердоган вказав Путіну на необхідність кроків щодо зниження напруженості, для того щоб підготувати грунт для більш позитивних подій.

Зокрема, Ердоган підкреслив, що від Кремля очікуються позитивні кроки для полегшення цього процесу, особливо в питанні приєднання тимчасово окупованих областей України до Росії. У зв'язку з цим він закликав Путіна дати переговорам ще один шанс і зазначив, що Туреччина готова зіграти сприяючу роль у цьому процесі.

Також турецький президент висловив задоволення успішним завершенням російсько-українського обміну полоненими, над яким вони працювали довгий час і дією Стамбульської угоди, яка була досягнута за підтримки ООН.

Крім того, Ердоган заявив, що всі зацікавлені сторони продовжують працювати над питанням безперебійного експорту українського зерна. Нагадаємо, що турецький президент вже не раз пропонував стати посередником в українсько-російських переговорах з метою завершення війни.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...