Чекали не такого: Путінські еліти розчаровані підсумками 100 днів війни з Україною

Вищий прошарок російських чиновників, силовиків і бізнесменів розчарований підсумками 100 днів війни з Україною. Про це пише видання Ходорковського "Можем объяснить", передають Патріоти України.

Путін і його оточення так і не сформулювали ні виразну мету "спецоперації", ні її ідеологію, ні перспективи, кажуть експерти. Важливою рисою поведінки еліт стає уникнення військової тематики, яке почалося завдяки урядовій забороні на слова "війна", "вибух" і "100 днів".

Кремлю так і не вдалося створити ідеологію, що виправдовує і пояснює військові втрати та негаразди, вказує політолог Олександр Морозов: "Ідеологія Z" виявилася набагато слабшою за свої аналоги".

Невдоволення в елітах військовими й політичними невдачами буде посилюватися в міру зростання економічних проблем — зокрема після оголошення нафтового ембарго", говорить політолог Кирило Рогов: "Якщо заходу вдасться знизити доходи Росії від торгівлі енергоресурсами, то це буде ще одним знаком для російських еліт, що путінська стратегія виявилася програшною на всіх напрямках і що потрібно щось робити, потрібно міняти курс, міняти стратегію і, відповідно, міняти того, хто буде її реалізовувати".

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...