Чекав на "русский мир", але щось пішло не так: Настоятель монастиря з Мелітополя отримав підозру (фото)

Настоятель монастиря з Мелітополя Запорізької області брав участь у заходах на підтримку Росії та чекав на прихід "руського миру", а натомість отримав підозру в колабораційній діяльності. Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу генерального прокурора, передають Патріоти України.

За даними слідства, священнослужитель сприяв утвердженню російської окупаційної влади на території Мелітопольского району. З серпня 2022 року він активно брав участь у пропагандистських заходах проти України.

"Під час публічних виступів підозрюваний закликав мешканців окупованого Мелітополя підтримати проведення незаконного референдуму про приєднання до складу РФ", - розповіли у прокуратурі.

Крім того, разом з іншими представниками Московського патріархату на підтримку окупаційної влади він відвідав "церемонію" оголошення незаконної анексії Росією Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.

Так, за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури настоятелю монастиря з Мелітополя, який входить до Запорізької єпархії Української православної церкви (МП), було повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

У ОГП також зауважили, що за антиукраїнські погляди та проросійські переконання рішенням Ради національної безпеки та оборони України до підозрюваного на п’ять років застосовані персональні санкції.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...