Чехія знайшла для України понад мільйон боєприпасів, - Петр Павел

Чехія знайшла для України понад мільйон боєприпасів і доопрацьовує угоду про безпеку з Києвом, заявив чеський президент Петр Павел. Про це повідомляє iDnes, передають Патріоти України.

На саміті у Вільнюсі він наголосив, що Чехія вже знайшла понад мільйон одиниць артилерійських боєприпасів у країнах за межами ЄС, які можна придбати для України.

«Для того щоб вони (українці - ред.) змогли втримати (можливий літній наступ росіян — ред.), або зупинити його, їм насамперед потрібна достатня кількість артилерійських боєприпасів. Мета — щоб їх якомога більше в Україну доставили в найкоротші терміни», — зазначив він.

Павел також додав, що Чехія веде переговори з Україною щодо двосторонньої співпраці з Україною. Документ може бути підписаний у травні або червні цього року.

Водночас він сказав, що вважає «дещо передчасним» надання Україні перспективи членства в Північноатлантичному альянсі, тоді як угоди про безпеку дадуть змогу Києву мати глибшу співпрацю з партнерами на цьому етапі.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...