Через чотири місяці: У Росії визнали загибель п'ятого моряка з крейсера "Москва"

Загибель п'ятого моряка під час знищення крейсері "Москва" у квітні поточного року підтвердили в Російській Федерації. У Міністерстві оборони РФ визнали мертвим старшого мічмана Дмитра Череміскіна. Про це повідомляє Telegram-канал "Можемо пояснити", передають Патріоти України.

Відзначається, що з квітня Череміскін значився безвісти зниклим. 11 серпня його дружина Надія Мерзлякова отримала на руки офіційне свідоцтво про смерть.

Повідомляється, що Череміскін командував електромеханічною бойовою частиною корабля. Він пропав безвісти після попадання в крейсер "Москва" української ракети. Вже в травні його родичі заявляли про загибель мічмана.

Він є лише п'ятим підтвердженим загиблим на кораблі. Спочатку російська сторона говорила про одного загиблого, але пізніше визнали смерть матроса-строковика Івана Франтіна, а також моряків Леоніда Савіна, Івана Вахрушева та Єгора Шкребця.

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...