Через кілька тижнів ми зрозуміємо, чи виживе Україна, - Дуда

Найближчим часом ситуація в Україні може бути критичною через повідомлення про можливий повторний наступ Росії. Тому за кілька тижнів світова спільнота зрозуміє, чи «виживе Україна». Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда під час Міжнародного форуму у Давосі, передають Патріоти України.

Польський президент наголосив, що російська армія, яка ще не ослабла, готується до нового наступу в Україні. Тому Києву потрібно надати більше танків. "Через кілька місяців чи тижнів настане вирішальний момент і ми зрозуміємо, чи виживе Україна", - заявив він.

Росія, за даними української розвідки, може готувати різні сценарії повторного наступу, а російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своєї стратегічної мети – знищення українського народу та держави.

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...