Через нестачу грошей: Зеленський заявив, що Україна може зменшити кількість міністерств

Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання кореспондентки NV Юлії Забєліної, розповів, що обговорює з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем скорочення кількості міністерств в Україні через брак грошей, передають Патріоти України.

«У нас є ця розмова з прем'єр-міністром, і вона базується виключно на дефіциті грошей. Якщо відповідний дефіцит буде продовжуватись, ми будемо робити все, щоб інфраструктура управління нашої держави, і це не тільки про Кабмін йдеться, зменшилась. І це є такий формат, ми до нього підготовлені - зменшення кількості міністерств, зменшення кількості міністрів, легше управління або дешевше, скажімо так. Не легше управління, скоординованіше», — заявив Зеленський.

За словами президента, у нього є «абсолютно відкритий діалог» щодо цього з прем'єром Денисом Шмигалем. «Я думаю, що показником буде розуміння, що ми будемо мати навесні, місяць-два і будемо все розуміти», — спрогнозував Зеленський.

Президент також заявив, що чекає на результат аудиту в армії, який мають провести Міноборони та головнокомандувач Олександр Сирський разом з Генштабом. «Там також будуть відповіді на ці запитання», — зазначив він.

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...

Допомога США Україні: Шмигаль розповів, як розподілять кошти

субота, 20 квітень 2024, 23:42

У суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроект щодо фінансової та військової допомоги Україні. Ним передбачено витрати американського бюджету на рівні понад 60 млрд доларів, нагаду...