Через підтримку НАТО: У Фінляндії скоїли напад на депутата

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО, передають Патріоти України.

Як повідомляє Yle, Зискович, який саме намагається переобратися на ще один термін, разом зі членами своєї виборчої групи чекав на потяг метро на платформі. Тоді до них підійшов чоловік, почав агресивно поводитися і погрожувати.

"Чоловік почав кричати про НАТО, як він хотів би мене вбити і штовхнути під метро, яке було за моєю спиною. Після цього він вдарив мене рукою в обличчя, гіршого не сталося", – розповідає Зискович.

Під час інциденту Зискович подряпав руку та коліно. Він також розповів, що просив свідків фільмувати нападника. Один з роликів з місця зрештою потрапив у мережу. Охоронці метро затримали нападника, а поліція взяла під варту.

Ворог вдарив "Іскандерами" та дронами по аеродрому "Миргород" на Полтавщині - пошкоджено інфраструктуру та техніку

субота, 10 червень 2023, 10:56

Вночі 10 червня російські окупаційні війська атакували військовий аеродром "Миргород" на Полтавщині. Противник застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва. Про це повідомив очільник Полтавської о...

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...