Через потенційну загрозу з боку Росії: НАТО розгортає безпрецедентні сили у повітряному просторі

НАТО розгортає безпрецедентні сили у повітряному просторі на східних кордонах Альянсу. Захід реагує на російське вторгнення в Україну та готується до стримування потенційної загрози з боку Росії проти країн-союзників. Задіяно авіацію 16 країн НАТО. Про це заявила офіційний представник Північноатлантичного Альянсу Оана Лунгеску, передають Патріоти України.

"У відповідь на вторгнення Росії в Україну, щоб стримати будь-яку потенційну агресію проти союзників, НАТО розгортає безпрецедентну кількість винищувачів, літаків-розвідників та літаків підтримки", - написала Лугнеску у своєму Twitter.

Задіяно авіацію 16 країн-членів НАТО. Перелік літаків вражає.

За її словами, іспанська авіація охороняє повітряний простір Литви, а французькі літаки-розвідники сканують небо. Бомбардувальники США тим часом проводять спільні навчання з союзниками. Одночасно у патрулюванні постійно задіяно не менше 30 літаків.

У ГУР розповіли про успіхи таємного проекту "Black Box" - завдав росіянам збитків на $700 мільйонів

понеділок, 5 червень 2023, 14:53

У рамках таємного проекту "Black Box", реалізованого Головним управлінням розвідки Міноборони і Фондом "Повернись живим", російським загарбникам лише протягом останнього місяця вже завдано збитків на суму в понад $700 мільйонів, передають Патріоти Укра...

Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: У WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі

понеділок, 5 червень 2023, 14:42

Газета The Washington PosT висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним, передают...