Через проблеми з держборгом: У США припинили готувати нову допомогу Україні

У Вашингтоні припинили обговорювати питання виділення військової допомоги Україні через проблеми з державним боргом в самих США. Про це конгресмен Енді Кім розповів виданню The Hill, передають Патріоти України.

Оскільки в Конгресі США ніяк не можуть визначитися з подальшою долею держборгу, зараз питання виділення подальшої військової допомоги Україні відійшло на дальній план і не обговорюється. "Ми не можемо вести серйозну розмову про Україну, поки вони (Білий Дім і конгрес — ред.) не домовляться [про стелю держборгу]", — сказав Кім.

Інший конгресмен Білл Кітінг зазначив, що Україна в даний час забезпечена всім необхідним, а виділення нових пакетів військової допомоги буде прямо залежати від результатів українського контрнаступу.

"Це можуть бути успіхи, після яких велика підтримка буде меншою мірою потрібна. <...> Або може бути завдано шкоди, через що буде потрібно більше [допомоги]", — пояснив Кітінг.

Ситуація з держборгом в США

У США вперше за останні 12 років небезпека дефолту досягла критичного значення. В даний час уряд США досяг законодавчо встановленого стелі боргових запозичень. Тепер уряду доведеться або різко скоротити витрати, щоб розплатитися з боргами, або оголосити дефолт, або умовити Конгрес підняти боргову стелю, щоб мати можливість перекредитуватися.

На тлі цих новин з США світові ціни на нафту почали планомірно опускатися, оскільки трейдери побоюються фінансової кризи в США, що негативно позначиться на загальносвітовій економіці і викличе падіння попиту на нафту.

Дивний "ритуал": Командири окупантів карають їх великими дерев’яними палицями (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:50

У соцмережах з’явився показовий приклад прямо-таки "батьківської турботи" російських командирів щодо своїх підлеглих, передають Патріоти України. Відповідні кадри були зняті розвідувальним безпілотником ЗСУ, який спостерігав за побутом загарбників на о...

"Комбата заарештували. Люди тікають": Окупанти під Бахмутом кидають зброю і вішаються на ґрунті страху перед ЗСУ (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 10:28

Російське "гарматне м’ясо", кинуте кремлівським режимом під Бахмутом Донецької області, скаржиться, що опинилося у вельми плачевній ситуації, передають Патріоти України. Про це в оприлюдненому у соцмережах відео з благаннями про допомогу розповіли міно...