
Представники п'яти країн залишили зустріч Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) на знак протесту проти присутності російської делегації. Про це повідомляє nikkeiAsia, передають Патріоти України.
Зазначається, що міністри з Японії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії вийшли із залу, коли під час засідання почав виступати міністр економічного розвитку РФ Максим Решетніков.
Як повідомляє Reuters з посиланням на офіційних осіб і дипломатів, за словами двох членів тайського керівництва і двох зарубіжних дипломатів, члени делегацій Канади, Нової Зеландії, Японії та Австралії приєдналися до американських колег і вийшли із залу під час виступу представника Росії.
Інший дипломат зазначив, що п'ять держав, які влаштували протест, наполягають на більш жорстких формулюваннях щодо Москви в підсумковій заяві учасників зустрічі в столиці Таїланду.
Засідання міністрів торгівлі Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва проходить в Бангкоку і триватиме два дні. У АТЕС входить 21 країна. Відомо, що це була перша очна зустріч міністрів торгівлі АТЕС за три роки у зв'язку з ослабленням обмежень, пов'язані з пандемією коронавірусу.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...