Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн, - Трюдо

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews.

"РФ прагне економічно дестабілізувати Україну. Цей кредит допоможе їй підтримати стійкість. Ми також вивчаємо інші варіанти надання фінансової підтримки", - сказав Трюдо.

Президент Володимир Зеленський уже відреагував на пропозицію.

"Вітаємо рішення Канади. Сильна Україна - запорука європейської безпеки. Канада ще раз демонструє справжню відданість духу особливого партнерства між двома країнами", - заявив Зеленський у Twitter.

Канада хоче продовжити військово-тренувальну місію в Україні. Канада вносить суттєвий внесок до діяльності НАТО, зокрема продовживши операцію REASSURANCE у Східній Європі та беручи регулярну участь у повітряних та морських патрульних операціях, а також розширивши підтримку Канадою України через операцію UNIFIER.

Трюдо також закликав главу оборонного відомства створити новий Центр передового досвіду НАТО з питань клімату та безпеки, аби "Канада та її союзники були готові реагувати на пов'язані із кліматом загрози та невідкладні ситуації".


Білорусь розмістила біля кордону з Україною маневрову групу РЕБ та підтягнула до семи батальйонів, - Генштаб

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:44

Білорусь розгорнула біля кордону з Україною маневрову групу РЕБ та підтягнула до семи батальйонів. Рашисти намагаються вибити українських воїнів із Лимана, обстрілюють населені пункти на Авдіївському напрямку і здійснили невдалі спроби наступу на Бахму...

Чи піде Росія на Київ: експерт розповів, що задумали Путін і Лукашенко

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:30

Володимир Путін не відмовився від своєї мети щодо України, але ні у нього, ні у Лукашенка фізично немає резервів, щоб спробувати ще раз захопити Київ. Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь у коме...