Компанія Apple видалила з App Store додатки, що належать VK - російській компанії, яка володіє соціальною мережею "ВКонтакте" та іншими сервісами. Тепер користувачі по всьому світу не можуть встановити всі ці програми. В Apple вже розкрили причину таких дій, ситуацію для видання The Verge прокоментував представник "яблучної корпорації" Адам Дем, передають Патріоти України.
"Ці додатки поширюються розробниками, більшість яких належить або контролюється однією або декількома сторонами, що знаходяться під санкціями уряду Великобританії. Щоб відповідати цим санкціям, Apple видалила облікові записи розробників, пов'язані з цими додатками, і додатки не можна завантажувати з будь-якого App Store, незалежно від місця розташування", - повідомив він.
Так, тепер російські додатки недоступні для власників Apple, проте їх поки ще можуть встановити користувачі гаджетів на Android.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...