Компанія Apple видалила з App Store додатки, що належать VK - російській компанії, яка володіє соціальною мережею "ВКонтакте" та іншими сервісами. Тепер користувачі по всьому світу не можуть встановити всі ці програми. В Apple вже розкрили причину таких дій, ситуацію для видання The Verge прокоментував представник "яблучної корпорації" Адам Дем, передають Патріоти України.
"Ці додатки поширюються розробниками, більшість яких належить або контролюється однією або декількома сторонами, що знаходяться під санкціями уряду Великобританії. Щоб відповідати цим санкціям, Apple видалила облікові записи розробників, пов'язані з цими додатками, і додатки не можна завантажувати з будь-якого App Store, незалежно від місця розташування", - повідомив він.
Так, тепер російські додатки недоступні для власників Apple, проте їх поки ще можуть встановити користувачі гаджетів на Android.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...