
НАЗК скерувало до суду 40 протоколів щодо міського голови Долини Івана Диріва через преміювання самого себе. Про це повідомили у НАЗК, передають Патріоти України.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду 40 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені міським головою Долини Іваном Дирівим. Його звинувачують у систематичному преміюванні самого себе, попри те, що раніше він уже притягувався до відповідальності за подібні дії.
Як повідомили в НАЗК 10 березня, посадовець ухвалював рішення про власне преміювання, порушуючи законодавство щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Відповідні порушення класифікуються за частиною 3 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
"За обґрунтованим висновком НАЗК, Національна поліція України у лютому скерувала до суду 40 протоколів про адміністративні правопорушення міським головою Долини", – зазначили в НАЗК.
Івану Диріву загрожує штраф від 6,8 тис. до 13,6 тис. грн, а також позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю протягом одного року. Крім того, його дані можуть бути внесені до Реєстру порушників.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: