Через власні міни: Російські військові підірвалися на Донбасі

Протягом останніх трьох діб через недбалість при мінуванні загинули четверо військовослужбовців російсько-окупаційних військ.

На Донбасі міни вже майже усюди... Фото: Рейтерс.

На Донбасі окупанти РФ знову підірвалися на своїх же мінах через хаотичне мінування територій, причому це несе загрозу не тільки бойовикам, але мирним жителям. Головне управлінні розвідки Міноборони України зафіксувало, що командування РФ нарощує обладнання позицій з'єднань і частин 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) АК ЗС РФ, передають Патріоти України.

"Зазначені позиції по всьому периметру їх розташування в авральному порядку обладнуються мінно-вибуховими загородженнями з використанням протитанкових і протипіхотних мін. Разом з тим поспішність дій противника з мінування території при відсутності взаємодії між підрозділами призводить до численних підривів російських військовослужбовців на власних мінах. Зокрема, протягом останніх трьох діб через недбалість при мінуванні загинули четверо військовослужбовців російсько-окупаційних військ. Крім того, через мінування територій в тилу окупанти РФ піддають серйозному ризику життя мирних жителів", - йдеться у повідомленні.

Окупанти розповідають маріупольцям, що місто взяли... "без разрушений и гибели мирных жителей" (фото)

субота, 28 травень 2022, 23:40

Росіяни розповідають мешканцям Маріуполя, що місто «взяли без руйнувань та загибелі мирних жителів». Пропагандистські газети з таким змістом окупанти роздають у Маріуполі у точках видачі гуманітарної допомоги. Про це розповідає Петро Андрющенко в своєм...

Усього за три дні: У Литві зібрали 5 мільйонів євро на "Байрактар" для України

субота, 28 травень 2022, 23:28

У Литві за три доби зібрали 5 мільйонів євро на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для України. Про це повідомили у Twitter місії Литви в ОБСЄ, а також пишуть люди, які стежили за останнім ефіром на підтримку кампанії, передають Патріоти України. "Ми ц...