Через власні міни: Російські військові підірвалися на Донбасі

Протягом останніх трьох діб через недбалість при мінуванні загинули четверо військовослужбовців російсько-окупаційних військ.

На Донбасі міни вже майже усюди... Фото: Рейтерс.

На Донбасі окупанти РФ знову підірвалися на своїх же мінах через хаотичне мінування територій, причому це несе загрозу не тільки бойовикам, але мирним жителям. Головне управлінні розвідки Міноборони України зафіксувало, що командування РФ нарощує обладнання позицій з'єднань і частин 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) АК ЗС РФ, передають Патріоти України.

"Зазначені позиції по всьому периметру їх розташування в авральному порядку обладнуються мінно-вибуховими загородженнями з використанням протитанкових і протипіхотних мін. Разом з тим поспішність дій противника з мінування території при відсутності взаємодії між підрозділами призводить до численних підривів російських військовослужбовців на власних мінах. Зокрема, протягом останніх трьох діб через недбалість при мінуванні загинули четверо військовослужбовців російсько-окупаційних військ. Крім того, через мінування територій в тилу окупанти РФ піддають серйозному ризику життя мирних жителів", - йдеться у повідомленні.

Росіянам у Криму вже не буде спокою: Експерт розповів, що чекає на окупантів

понеділок, 22 червень 2026, 22:20

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...

Москва в паніці очікування чергового погрому: Біля Московського НПЗ розгорнули одразу кілька комплексів ППО

понеділок, 22 червень 2026, 22:06

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...