
Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України.
Уточнюється, що дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. У відомство викликали заступника голови дипломатичної місії США в РФ Барта Гормана. У МЗС заявили, що такий захід є "дзеркальною" відповіддю на "ворожі дії американської сторони" проти співробітників російського посольства у Вашингтоні та генконсульства в Нью-Йорку.
Також там назвали санкції проти РФ "незаконними" й анонсували подальші заходи: "Найближчим часом підуть подальші кроки в межах анонсованого в заяві МЗС Росії від 16 квітня комплексу заходів у відповідь на останню "хвилю" незаконних антиросійських санкцій США".
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...