"Через ворожі дії Америки": МЗС РФ оголосило про висилку 10 дипломатів США та пообіцяло "подальші кроки"

Дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня.

Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України.

Уточнюється, що дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. У відомство викликали заступника голови дипломатичної місії США в РФ Барта Гормана. У МЗС заявили, що такий захід є "дзеркальною" відповіддю на "ворожі дії американської сторони" проти співробітників російського посольства у Вашингтоні та генконсульства в Нью-Йорку.

Також там назвали санкції проти РФ "незаконними" й анонсували подальші заходи: "Найближчим часом підуть подальші кроки в межах анонсованого в заяві МЗС Росії від 16 квітня комплексу заходів у відповідь на останню "хвилю" незаконних антиросійських санкцій США".

Знову "какая разница?": Кажучи про жертв комуністичних репресій, Зеленський не згадав комунізм, Сталіна та СРСР

неділя, 16 травень 2021, 20:23

На думку президента Володимира Зеленського, винуватцями масових репресій радянської доби, пам'ять жертв яких сьогодні, 16 травня 2021 року, вшановують в Україні, були насамперед тоталітарна система та НКВС. На це звертається увага в його короткій заяві...

Претендент на крісло глави МОЗ пробіг 10 кілометрів вулицями Києва (фото)

неділя, 16 травень 2021, 20:10

«Фінішував у дистанції 10 км на Dragon capital дуатлон Кубок Києва 2021! Мій особистий результат 1:07:41. Олімпійців, які теж брали участь у забігу не випередив, але отримав величезне задоволення від участі», – написав Віктор Ляшко на своїй сторінці у ...