"Через ворожі дії Америки": МЗС РФ оголосило про висилку 10 дипломатів США та пообіцяло "подальші кроки"

Дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня.

Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України.

Уточнюється, що дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. У відомство викликали заступника голови дипломатичної місії США в РФ Барта Гормана. У МЗС заявили, що такий захід є "дзеркальною" відповіддю на "ворожі дії американської сторони" проти співробітників російського посольства у Вашингтоні та генконсульства в Нью-Йорку.

Також там назвали санкції проти РФ "незаконними" й анонсували подальші заходи: "Найближчим часом підуть подальші кроки в межах анонсованого в заяві МЗС Росії від 16 квітня комплексу заходів у відповідь на останню "хвилю" незаконних антиросійських санкцій США".

"Привіт" за Крим: Україна заарештувала 13 авіалайнерів російської компанії

четвер, 5 серпень 2021, 19:05

В Україні за клопотанням прокуратури АР Крим та Севастополя суд наклав арешт на чергові літаки російського перевізника, які здійснювали рейси на територію тимчасово окупованого півострова. Як уточнюють у прокуратурі, арешт накладено на 13 повітряних су...