Через вибух на Кримському мосту "летять голови": ЗМІ дізналися про гучне звільнення

Заступник голови Мінтрансу РФ Олександр Суханов піде у відставку через вибух на Кримському мосту. Про це повідомляє російське агентство РБК з посиланням на джерела, близькі до Міністерства, передають Патріоти України.

Олександр Суханов опікувався першою чергою питаннями безпеки транспортної галузі і курирував діяльність Управління відомчої охорони (УВО) Мінтрансу, в тому числі, відповідав за безпеку Кримського мосту.

Після вибуху на мосту 8 жовтня Володимир Путін поклав повноваження щодо його захисту на Федеральну службу безпеки (ФСБ). За інформацією РКБ, вже до кінця тижня можуть оголосити про відставку Суханова. Як причину звільнення співрозмовники видання називають вибух на мосту.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...