Через вибухи у Врбетіце: Чеські сенатори готуються оголосити імпічмент Земану

Члени комітету із закордонних справ, оборони і безпеки верхньої палати парламенту Чеської Республіки внесли в сенат постанову про імпічмент президенту країни Мілошу Земану. Як привід для відставки сенат називає його поведінку в ситуації, викликаної з атакою у Врбетіце. Про це на своїй сторінці в мікроблозі Twitter повідомив глава комітету Павло Фішер, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що серія вибухів на складах зброї в моравському н.п. Врбетіце сталася в жовтні 2014 року. «Організована група сенаторів, яка сьогодні прийняла рішення про нездатність Мілоша Земана займати пост президента, носить назву Комітету у закордонних справах, оборони і безпеки Сенату парламенту Чехії», - написав Фішер.

Раніше стало відомо, що влада Чехії підготували запит до Російської Федерації, в якому вона зажадає компенсації за збиток від вибухів боєприпасів в селі Врбетіце в 2014 році. Підозрюваними в диверсії є співробітники російської розвідки. Тим часом, глава Міністерства охорони здоров'я Чехії Петро Аренберг подав у відставку. Він пробув на посаді лише півтора місяці. Попереднього міністра охорони здоров'я Чехії Яна Бланти звільнили після відмови купити російську вакцину.

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...