Через "занепокоєння": Болгарія відмовилася постачати Україні важке озброєння

Болгарія не постачатиме Україні важке озброєння, незважаючи на прохання Києва. Про це заявив виконуючий обов'язки Міністра оборони Болгарії Дімітар Стоянов перед засіданням Ради безпеки. Про це пише news.bg, передають Патріоти України.

За даними ЗМІ, на ньому повинні були пробсуждаться наслідки анексії українських територій Росією. Стоянов повідомив, що зараз немає прямих погроз залучення Болгарії в конфлікт, будь-яка зміна ситуації викликає занепокоєння. "Єдина небезпека, яка існувала досі і продовжує існувати, це вільно дрейфуючі міни", - додав в.о. міністра.

Він підтвердив, що 27 вересня посол України Віталій Москаленко вдруге звернувся до Болгарії за допомогою в обороні країни. "На питання про озброєння моя відповідь була коротка і зрозуміла, запитувалися важкі озброєння, а не стрілецька зброя або боєприпаси. Я ні за що не дам важке озброєння, поки я міністр, і поки не буде змінено рішення парламенту", - сказав Стоянов.

Без партійного білета, але разом: У "Слуги народу" немає голосів для виключення опального Тищенка з фракції – ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 4:04

"Слуга народу" не може зібрати потрібну кількість голосів для виключення з фракції нардепа Миколи Тищенка, який оскандалився своєю поїздкою до Таїланду під час війни. Про це повідомляє співрозмовник Української правди у фракції "Слуга народу". Пряма мо...

Платити путінським варварам тією ж монетою: Естонія просить Німеччину дозволити передачу Україні касетних боєприпасів

п’ятниця, 27 січень 2023, 3:42

Україна звернулась до Естонії з проханням передати касетні боєприпаси для протистояння повномасштабній російській агресії, й Таллінн просить Берлін дозволити їхній реекспорт. Про це в інтерв’ю ERR заявив естонський міністр оборони Ханно Певкур. . "Ес...