
У Росії назвали останню зустріч радників лідерів країн нормандського формату в Берліні вельми продуктивною. Проте, російська сторона заявила, що Україна нібито відмовилася від обіцянок Єрмака у столиці Німеччини на засіданні ТКГ у Мінську. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, зазначають Патріоти України.
За словами голови міністра Х*йла, на нормандській зустрічі радників домовилися про чергову фазу обміну полоненими. Крім того, він підкреслив, досягли домовленості в контактній групі про питання безпеки, включаючи узгодження текстів наказів, які повинні бути прийняті з української сторони та "ДНР/ЛНР". Також була ще одна домовленість.
"Це подання Україною свого бачення документа, який буде містити поправки в Конституцію для цілей відображення особливого статусу районів Донбасу в повній відповідності з мінськими домовленостями", - заявив Лавров.
"За всіма цими трьома напрямками було досягнуто порозуміння, ці розуміння повинні були бути формалізовані в рішеннях контактної групи, яка днями закінчилася. За всіма цими трьома домовленостями українська делегація в Мінську дезавуювала все те, що було погоджено в Берліні", - наполягає глава МЗС РФ.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...