Чергова істерика Москви: Лавров заявив, що Україна в ТКГ відмовилася від домовленостей Єрмака та Козака у Берліні

Москва стверджує, що її знов обманули з "особливим статусом" Донбасу

У Росії назвали останню зустріч радників лідерів країн нормандського формату в Берліні вельми продуктивною. Проте, російська сторона заявила, що Україна нібито відмовилася від обіцянок Єрмака у столиці Німеччини на засіданні ТКГ у Мінську. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, зазначають Патріоти України.

За словами голови міністра Х*йла, на нормандській зустрічі радників домовилися про чергову фазу обміну полоненими. Крім того, він підкреслив, досягли домовленості в контактній групі про питання безпеки, включаючи узгодження текстів наказів, які повинні бути прийняті з української сторони та "ДНР/ЛНР". Також була ще одна домовленість.

"Це подання Україною свого бачення документа, який буде містити поправки в Конституцію для цілей відображення особливого статусу районів Донбасу в повній відповідності з мінськими домовленостями", - заявив Лавров.

"За всіма цими трьома напрямками було досягнуто порозуміння, ці розуміння повинні були бути формалізовані в рішеннях контактної групи, яка днями закінчилася. За всіма цими трьома домовленостями українська делегація в Мінську дезавуювала все те, що було погоджено в Берліні", - наполягає глава МЗС РФ.

Протести тільки посиляться? Оголошено офіційні результати виборів у Білорусі, дива не сталося

п’ятниця, 14 серпень 2020, 14:24

Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Чинний лідер Олександр Лукашенко набрав більше 80% голосів. Про це повідомляється на сайті білоруського ЦВК, передають Патріоти України. Повідомляється, що за даними ...

Просить мерів міст підтримати протести: Тихановська записала нове звернення (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:58

Світлана Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, записала нове відеозвернення, в якому закликал...