
Українські воїни продовжують "мінусувати" загарбників усіма підручними засобами. Цього разу для ліквідації загарбників бійці 109 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади використали невеликий дрон, передають Патріоти України.
Схоже, частина загарбників, біля яких українські воїни скинули снаряд, цієї зустрічі не пережила. Відео ліквідації окупантів показали у соцмережах 109 ОГШБ.
На відео видно семеро окупантів, що несуть свого пораненого на імпровізованих "ношах" по грунтовій дорозі біля лісосмуги. У цей момент їх і заскочили українські військові, які скинули поряд з групою загарбників снаряд.
Після вибуху усі окупанти попадали на землю. Частина з них за кілька секунд подала ознаки життя, а частина - так і лишилася лежати нерухомо. "Брудна бомба, якою рашисти лякали світ, на озброєнні в ЗСУ", – іронічно підписали відео українські воїни.
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...