
Українські воїни продовжують "мінусувати" загарбників усіма підручними засобами. Цього разу для ліквідації загарбників бійці 109 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади використали невеликий дрон, передають Патріоти України.
Схоже, частина загарбників, біля яких українські воїни скинули снаряд, цієї зустрічі не пережила. Відео ліквідації окупантів показали у соцмережах 109 ОГШБ.
На відео видно семеро окупантів, що несуть свого пораненого на імпровізованих "ношах" по грунтовій дорозі біля лісосмуги. У цей момент їх і заскочили українські військові, які скинули поряд з групою загарбників снаряд.
Після вибуху усі окупанти попадали на землю. Частина з них за кілька секунд подала ознаки життя, а частина - так і лишилася лежати нерухомо. "Брудна бомба, якою рашисти лякали світ, на озброєнні в ЗСУ", – іронічно підписали відео українські воїни.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...