Чергова жертва путінського "побєдобєсія": Міністр оборони Сербії після повернення з Москви виявився хворим на коронавірус

У міністра оборони Сербії Александара Вуліна виявили коронавірус. Про це повідомляє сербське видання РТС.

Вуліна перевірили після того, як з коронавірусом госпіталізували одного з держсекретарів у міністерстві оборони. Сам же міністр почувається добре, він знаходиться на самоізоляції, але ніяких симптомів захворювання у нього немає. Він продовжує виконувати обов’язки міністра, дотримуючись всіх заходів під час самоізоляції.

«Міністр оборони Александар Вулін знову закликає всіх громадян дотримуватися заходів, прийнятих кризовим штабом і урядом Сербії, з метою запобігання поширення інфекції COVID-19», – йдеться в повідомленні міністерства.

Минулого тижня міністр оборони Сербії їздив у Москву, на військовий парад на честь перемоги у Другій світовій війні.

У виданні зазначають, що коронавірус також виявлений у сербського політика Майї Гойкович. У неї запалення легенів, вона знаходиться в лікарні, але її стан стабільний.

Всього в Сербії зафіксовано 13 565 випадків зараження COVID-19, загинули 265 осіб.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...