Чергова жертва росіян: У деокупованому місті на Харківщині знайшли закатованого чоловіка (фото)

Поховання цивільної особи із тілесними ушкодженнями знайшла поліція. Попередньо поліцейські встановили, що чоловіка вбили та поховали на околиці центрального кладовища в місті Балаклія російські військовослужбовці 5 серпня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, передають Патріоти України.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. 29 вересня криміналісти та слідчо-оперативна група ексгумували тіло. "Під час попереднього огляду загиблого встановлено, що померлим є чоловік приблизно 50 років, середнього зросту, одягнений у червону спідню білизну та чорну футболку. У чоловіка виявлені тілесні ушкодження, що ймовірно свідчить про катування", — розповіли поліцейські.

Тих, кому відома інформація про особу загиблого, просять повідомити до поліції за телефоном 050-416-80-81 (чергова частина ВП № 1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області).

"Все крутиться у промисловості навколо трьох стовпів": Що потрібно Україні для створення власної балістики

четвер, 25 червень 2026, 8:21

Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...