Чергове "досягнення" росіян: Велика Британія відкликала у Московської біржі статус визнаної

Велика Британія відкликала статус визнаної установи у Московської біржі. Про це стало відомо з оновленого списку визнаних бірж, опублікованого 5 травня британським Управлінням з податкових та митних зборів, передають Патріоти України.

Такий крок став відповіддю на обмеження, які російський центробанк наклав на іноземних інвесторів у зв’язку з західними санкціями проти Росії. Тепер інвестори, які торгують цінними паперами на Мосбіржі, не зможуть отримувати певні податкові пільги Великої Британії.

Ще минулого місяця Лондон повідомляв, що може відкликати статус у Московської біржі. Річ у тому, що 28 лютого центральний банк РФ запровадив обмеження для іноземних інвесторів та заборонив брокерам здійснювати продаж активів нерезидентів на Мосбіржі.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...