Чергові плани Кремля зруйновано: Польща готується заправляти авто українців "своїм" пальним

Польща зацікавлена у виході на український ринок пального. Відповідні переговори вже йдуть і, за словами президента України Володимира Зеленського, ймовірність цього є дуже високою, повідомляють Патріоти України.

"Вони дуже хочуть зайти на наш ринок автозаправного бізнесу. У нас велика мережа відкрита. Гадаю, вони зайдуть", – сказав глава держави.

Він наголосив: переговори про це ведуться на кількох рівнях. Зокрема питання обговорювали:

  • президенти України та Польщі;
  • прем'єр-міністри країн;
  • одна з польських компаній із "Нафтогазом" та міністром енергетики України.

Водночас у Мінекономіки пояснили, що тимчасовий дефіцит пального на АЗС України стався через обстріл Росією відповідної інфраструктури країни. Такими діями Кремль намагається зупинити економіку України, створивши штучний дефіцит палива.

"Цього тижня (почався 25 квітня) утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України. Це сталося внаслідок того, що протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливній інфраструктурі країни", – зазначили у відомстві.

Там наголосили: внаслідок обстрілів була знищена низка важливих паливних об'єктів. Зокрема:

  • Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні;
  • великі нафтобази операторів ринку із значними запасами пального.
При цьому в міністерстві наголосили, що дефіцит пального в Україні буде ліквідовано протягом наступних 7 днів. Досягти цього вдасться за допомогою "законтрактованих обсягів на території Західної Європи".

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Окупанти вже воліють "не звертати уваги": В Маріуполі знайшли нову братську могилу - радник мера

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:51

В зруйнованому та окупованому російськими загарбниками Маріуполі знайшли нову братську могилу, у якій поховано понад 100 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "Нова братська могила під...