
При спробі контратакувати на Харківщині російські окупанти кинули два танки. OSINT-аналітики Kriegsforscher опублікували відео з двома покинутими Т-90А, передають Патріоти України.
Опубліковане відео датується 24 вересня. На ньому видно два танки — один із них застряг у невеликому болоті, а другий з'їхав з траси та "сів" на ґрунт. Обидва танки кинуті через невдалу спробу контратакувати позиції ЗСУ.
Як зазначають аналітики, судячи з відео, техніка виглядає в ідеальному стані. Українські військові зможуть швидко повернути танки в стрій, але вже у своїх лавах.
Автори не вказують на відео Т-90А або Т-90А "Володимир". Імовірніше, що йдеться про версію "Володимир", оскільки це серійна версія танка. Серед особливостей техніки це двигун на 1000 кінських сил, покращена зварна вежа та гармата. На озброєнні російської армії перебуває з 2005 року. Т-90 — це російська модифікація радянських танків Т-72.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою