Чергові трофеї для ЗСУ: Російські окупанти залишили два Т-90А при спробі контратакувати (відео)

При спробі контратакувати на Харківщині російські окупанти кинули два танки. OSINT-аналітики Kriegsforscher опублікували відео з двома покинутими Т-90А, передають Патріоти України.

Опубліковане відео датується 24 вересня. На ньому видно два танки — один із них застряг у невеликому болоті, а другий з'їхав з траси та "сів" на ґрунт. Обидва танки кинуті через невдалу спробу контратакувати позиції ЗСУ.

Як зазначають аналітики, судячи з відео, техніка виглядає в ідеальному стані. Українські військові зможуть швидко повернути танки в стрій, але вже у своїх лавах.

Автори не вказують на відео Т-90А або Т-90А "Володимир". Імовірніше, що йдеться про версію "Володимир", оскільки це серійна версія танка. Серед особливостей техніки це двигун на 1000 кінських сил, покращена зварна вежа та гармата. На озброєнні російської армії перебуває з 2005 року. Т-90 — це російська модифікація радянських танків Т-72.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...