Черговий доказ військової присутності РФ виявили на Донбасі (фото)

На одній з дільниць передової вони зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням.

Українські бійці знайшли черговий доказ військової присутності РФ на Донбасі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Серед знайденої зброї: надлегкі кулі, які змінюють траєкторію польоту на непередбачувану і, при мізерній відстані до передових укріплень окупантів, зупинятися надовго на одному, навіть добре облаштованому місці – небезпечно. "Що таке 300 метрів? З позицій ворога може раптово спрацювати навіть танк", – сказав один з бійців.

Українські військові заявили, що вони постійно наштовхуються на провіант, екіпіровку, бронежилети і боєприпаси, вироблені в РФ. "Це ПОМ 2 називається", – продемонстрував військовий знахідку – знешкоджену протипіхотну уламкову міну з маркуванням.

Військові кажуть, що такими забороненими міжнародними конвенціями мінами густо "засіяно" все навколо. "Розтяжка! І вона дуже ніжна: легкий дотик – і вона відразу спрацьовує. Пасток дуже багато", сказав морський піхотинець з позивним "Труба".


Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...