Черговий доказ військової присутності РФ виявили на Донбасі (фото)

На одній з дільниць передової вони зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням.

Українські бійці знайшли черговий доказ військової присутності РФ на Донбасі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Серед знайденої зброї: надлегкі кулі, які змінюють траєкторію польоту на непередбачувану і, при мізерній відстані до передових укріплень окупантів, зупинятися надовго на одному, навіть добре облаштованому місці – небезпечно. "Що таке 300 метрів? З позицій ворога може раптово спрацювати навіть танк", – сказав один з бійців.

Українські військові заявили, що вони постійно наштовхуються на провіант, екіпіровку, бронежилети і боєприпаси, вироблені в РФ. "Це ПОМ 2 називається", – продемонстрував військовий знахідку – знешкоджену протипіхотну уламкову міну з маркуванням.

Військові кажуть, що такими забороненими міжнародними конвенціями мінами густо "засіяно" все навколо. "Розтяжка! І вона дуже ніжна: легкий дотик – і вона відразу спрацьовує. Пасток дуже багато", сказав морський піхотинець з позивним "Труба".


Хіти тижня. "Шантаж Меркель" подолано - Путін домігся свого: Названо дату зустрічі "нормандської четвірки"

неділя, 17 листопад 2019, 23:55

"Принципова" саміт провідних лідерів ЄС з очільниками України та державою-агресором відбудеться після крайньої дати апеляції щодо спорудження "Північного потоку-2", котра припадає на 26 грудня. Зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" згідно інфор...