Черговий доказ військової присутності РФ виявили на Донбасі (фото)

На одній з дільниць передової вони зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням.

Українські бійці знайшли черговий доказ військової присутності РФ на Донбасі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Серед знайденої зброї: надлегкі кулі, які змінюють траєкторію польоту на непередбачувану і, при мізерній відстані до передових укріплень окупантів, зупинятися надовго на одному, навіть добре облаштованому місці – небезпечно. "Що таке 300 метрів? З позицій ворога може раптово спрацювати навіть танк", – сказав один з бійців.

Українські військові заявили, що вони постійно наштовхуються на провіант, екіпіровку, бронежилети і боєприпаси, вироблені в РФ. "Це ПОМ 2 називається", – продемонстрував військовий знахідку – знешкоджену протипіхотну уламкову міну з маркуванням.

Військові кажуть, що такими забороненими міжнародними конвенціями мінами густо "засіяно" все навколо. "Розтяжка! І вона дуже ніжна: легкий дотик – і вона відразу спрацьовує. Пасток дуже багато", сказав морський піхотинець з позивним "Труба".


У кума Путіна великі проблеми: "ОПЗЖ" знаходиться на межі розпаду

вівторок, 22 вересень 2020, 19:59

Партія може розколотися через конфлікти між олігархами. Російські джерела повідомляють про розпад проекту "ОПЗЖ" напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал "НЕЗИГАРЬ" з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні п...

У скреп навчилися?: Китай показав відео про знищення бази ВПС США з кадрами з голлівудських фільмів

вівторок, 22 вересень 2020, 19:29

За словами джерела, близького до китайських військових, таке відбувається не вперше. Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) показала пропагандистське відео про міць ВПС країни, в якому використала кадри з голлівудських фільмів. Про це пише South China Mo...