​Черговий проект Кремля добігає кінця: У Хмельницькому СБУ накрила "друзів Шарія, котрі намагалися створити "Республіку Україна"

В обласному центрі Хмельницький відбулась спецоперація з викриття групи, яка планувала захопити владу в Україні. Деталі оприлюднені 7 квітня на офіційному сайті СБУ, зазначають Патріоти України.

Угруповання створила фейкову "Хмельницьку міськраду", яка, за даними СБУ, курирувалася російськими спецслужбами. Відомо, що її "депутати" активно співпрацювали з блогером і лідером "Партії Шарія" Анатолієм Шаріем, який підозрюється в зраді. СБУ вважає, що дана група намагалася захопити державну владу в Україні, а також скинути конституційний лад.

Вона, зокрема, планувала створення "Республіки Україна". Під час обшуків спецслужби виявили у підозрюваних печатки та бланки фейковий "органів держвлади", протоколи засідань, статути, агітаційні матеріали та інші документи. Важливо, що у них були знайдені карти російських платіжних систем, через які, за попередніми даними, йшло фінансування. Заведено кримінальну справу за статтею 109 КК України. Зловмисникам загрожує тюремний термін аж до довічного. Раніше Діалог.UA повідомляв, що СБУ завдала удару по оборонці РФ - заблокований канал поставок деталей для російського озброєння.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, велика утилізація артилерії та техніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 червня

середа, 10 червень 2026, 7:36

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.06.26 орієнтовно склали:

"Логістична анаконда" стискає кільця навколо "тушки новоросії": Стало відомо про стан Чонгарського мосту після чергового повітряного удару (відео)

середа, 10 червень 2026, 7:00

Чонгарський міст зазнав серйозних ушкоджень після нової атаки дронів, що сталася в ніч на 9 червня. У результаті операції українських підрозділів, які використовували безпілотники моделі FP-2, об'єкт повністю виведено з ладу, що спричинило повну зупинк...