
Очільник Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський написав заяву про відставку. Причин для його звільнення було декілька. Зокрема, отримували неприпустимі сигнали від бізнесу. Про це розповів "слуга народу" Олексій Устенко в ефірі авторської програми Катерини Соляр "Перехресний допит" на 24 каналі, зазначають Патріоти України. 27-річний нардеп натякнув, що екоінспектори втрапляли у скандальні історії.
"Були сигнали від бізнесу, що є перекоси з приводу екоінспекції. Мовляв, вони щось не те роблять, екоінспектори втрапляють у непорядні історії", – сказав Устенко.
Також "слуга" згадав про незаконну вирубку лісів, яка не припинилась.
Вирубки не закінчились. Він обіцяв депутатам, що буде якась суперсистема лісів. Ми мали бачити ледь не кожне дерево та вирубки. Супутникова зйомка. Це все залишилось на словах.

Нардеп вважає, що Абрамовський не зробив нічого для того, щоб Київ не був одним з найзабрудненіших міст світу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...