Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.

"Це - краща новина у день свята, бо герої мають бути живими. За це, у тому числі, воюють наші ЗСУ - триває битва за життя", - зазначив він.

На героїв вже чекають вдома рідні, які так довго уявляли собі цю мить щастя. Керівник Офісу президента подякував Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими.

"А ми продовжуємо повертати оборонців Маріуполя - в сьогоднішньому "списку 60" їх 34, в тому числі 14 - з "Азовсталі". Є поранені, які отримають всю необхідну допомогу в Україні. Є ті, хто утримувався на російській території, а також ті, хто був у Оленівці. Працюємо далі. Системно і якісно досягаємо мети… Повернемо всіх", - підсумував Єрмак.


Загострення очікується в лютому і березні: Боєць ЗСУ назвав два сценарії наступу Росії

неділя, 5 лютий 2023, 8:40

Розглядаються дві основні версії можливого нового наступу окупантів Росії на Донбасі. Перша - ворог піде на забій, як було раніше. Друга передбачає мінімізацію ризиків з їхнього боку, оскільки росіяни розуміють, що несуть серйозні втрати. Аналіз ситуац...