Черговий воєнний злочин: Росія планує вкрасти в України 1,8 млн тонн зерна, - розслідування західних ЗМІ

Розслідувачі німецького видання NDR провели розслідування та з'ясували, що Росія у 2022-му планує вкрасти в України 1,8 млн тонн зерна. Близько одного мільйона тонн уже в Криму, звідки його можуть вивезти морськими портами. Про це йдеться в публікації NDR, передають Патріоти України.

Зерно, ймовірно, можуть вивозити у трьох напрямках: до Сирії, Росії та Туреччини. Про це свідчить інформація про відправлення близько 20 суден, які вже виїхали з порту в Севастополі. Тут варто зазначити, що Туреччина спростовує купівлю краденого в Україні зерна.

"Вантажні списки показують, що до кінця року планується ще майже 40 поставок із Севастополя. Списки, переглянуті NDR, уперше показують дати завантаження та кількості для майбутніх поїздок. Це свідчить про те, що російські окупанти, мабуть, уже організували логістику для майбутнього розкрадання зерна", – з'ясували розслідувачі.

Такий обсяг зерна коштує близько 600 млн доларів. Це приблизно четверта частина всього врожаю на окупованих Росією територіях. Заступник міністра сільського господарства України Тарас Висоцький попередив в інтерв'ю NDR також про соціальні наслідки для фермерів, які постраждали від крадіжки: "Це неймовірна та величезна, також соціальна проблема. Йдеться про тисячі фермерів".

Українські аграрні підприємці повідомляють, що російські окупанти конфіскували зерно, яке залишили фермери, які втекли з окупованих територій. Інші фермери будуть експропрійовані або мають продавати своє зерно за демпінговими цінами.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...