Черговий злочин ворога: Окупанти планують облаштувати лінію оборони в унікальному заповіднику

Російські окупанти планують облаштувати фортифікаційні споруди та лінію оборони на території заповідника "Кам’яні могили" в Донецькій області, куди було відведено частину ворожих військ та техніки, інформують Патріоти України.

Як повідомив у Telegram радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко колона військової техніки, яка рухалася в напрямку Розівки, звернула з траси преед селом Кальчинівка в бік заповідника.

"В результаті відстеження руху колони військової техніки та поки живої сили окупантів в напряму Нікольське – Розівка в кількості близько 350 одиниць, встановлено що колона до Розівки не дійшла. Перед селом Кальчинівка колона рушила з траси вправо на грунтову дорогу в бік заповідника "Кам’яні могили". На повороті на ґрунтову дорогу також встановлено шлагбаум та охорону, що унеможливлює подальшу фіксацію. Це може вказувати на облаштування фортифікаційних споруд та ліній оборони на території заповідника, який зручно знаходиться на віддаленні від населених пунктів", – заявив Андрющенко.

Радник мера наголоств, що в разі проведення загарбниками таких дій, це може призвести до знищення ще однієї природньо-історичної пам’ятки України. "Вважаємо, що подібне варварство в разі підтвердження має бути висвітлено та потрапити в перелік військових злочинів росії. Тому звертаємось до журналістів, що мають доступ до супутникових даних, по допомогу у встановленні реального стану заповідника "Кам’яні могили", – зазначив радник мера.


Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...