
За час повномасштабного вторгнення Чорноморський флот РФ зазнав серйозних втрат. За останніми даними майже 20% кораблів ворожого флоту були або знищені, або зазнали дуже серйозних пошкоджень. Про це в ефірі телемарафону розповів капітан першого рангу запасу Військово-морських сил ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України.
За його словами, ці кораблі ворога більше не можуть виконувати поставлені завдання. "Можу сказати, що з операційної точки зору "червона лінія" - це 40% кораблів. Тоді вважається, що просто супротивник буде вже не здатен виконувати ті операційні завдання, які на нього покладають. Але це приписується така цифра для угрупування надводних сил, тобто, наприклад, якщо сформований десантний загін, і така кількість – 40% його знищена, то вважається, що він не буде здатний виконати своє завдання", - пояснив Риженко.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою