Червоноармієць з пральною машиною: У Чехії "модифікували" пам'ятник радянському солдату (фото)

У Чехії в Літомержиці пам'ятник червоноармійцю тепер справді схожий на воїнів "другої армії світу". Монумент стилізували, тепер армієць стоїть на пральній машині. Про це повідомляє Visegrád 24, передають Патріоти України.

Автори "модифікації" також червоною фарбою зобразили, ніби з серця армійця протікає кров."Хтось облив його червоною фарбою після модифікації п'єдесталу, зробивши його схожим на пральну машину", – йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що раніше цей пам'ятник прославляв радянську армію.Поки залишається таємницею, хто саме вирішив "модернізувати" монумент, але користувачам соцмереж ідея сподобалась:
  • "Виглядає красиво, деталізація пральної машини вражає",
  • "Дуже розумно. Відмінна робота!",
  • Вандали? Далеко не так, тепер він навіть виглядає більш точним".

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...