Чесній людині нема чого приховувати: Пєсков відмовився відповідати на питання про особисте життя Путіна

Спікер Кремля Дмитро Пєсков відмовився відповідати на питання про особисте життя президента РФ Володимира Путіна. Прес-секретар заявив, що інформація про побут президента не є публічною, як і те, скільки у нього помічників, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

«Ні, про це не міг би вам розповісти, це не публічна інформація», - підкреслив спікер Кремля. Так він відповів на питання журналістів про те, яке у президента побутове життя, а також скільки людей є його помічниками. Крім того, відповідаючи на питання журналістів, Пєсков підкреслив, що президент буде голосувати на електронному голосуванні, і йому так зручніше. Справа в тому, що раніше Володимир Путін був змушений піти на самоізоляцію, оскільки кілька людей з його оточення заразилися коронавірусом. Як зазначив спікер Кремля, президент відчуває себе добре, як зазвичай.
Потрібно зазначити, що вибори в Держдуму Росії проходять 3 дні - з 17 по 19 серпня. Раніше аналітики підкреслювали, що перемогу на цих виборах знову здобуде партія Єдина Росія. Також в Держдуму можуть пройти ще кілька партій, зокрема, "Справедлива Росія - за правду", ЛДПР і КПРФ. Примітно, що в цих виборах також беруть участь громадяни Донбасу, які встигли отримати російські паспорти. Раніше в «ДНР» повідомляли, що виборців з Донбасу возитимуть на безкоштовних автобусах в Ростовську область, де будуть працювати відразу кілька виборчих дільниць.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...