"Четыре человека снайпер снял сегодня": Окупанти між собою обговорили, як бояться ЗСУ (аудіо)

Російські окупанти бояться українських військових і почувають себе у небезпеці навіть у тих населених пунктах, які їм вдалося тимчасово окупувати. Про це йдеться в аудіоперехопленні розмови двох окупантів, яке опублікувала СБУ, передають Патріоти України.

"Устали мы здесь! У нас снайпер сидит… ну его нафиг, пид*ас е*нутый! Четыре человека снял сегодня", - розповів російський загарбник своєму співслуживцю, який теж воює в Україні.

В ході розмови він скаржиться на своє командування, яке постійно відправляє їх вперед, а сам – боїться залишатися навіть в "тилу". Його товариш не дивується цьому і відверто визнає силу українських воїнів. "Они …. 8 лет учились воевать. Я видел их, они готовы умереть здесь", - дійшов висновку висновок другий окупант.

Москва знову переживає масовану атаку дронів - Собянін (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 7:36

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: