"Четверо погибших уволились из "армии" вчера поздно вечером": Як у "ДНР" знову приховали бойові втрати

У ОРДО заявили про втрати в результаті «загострення на фронті» за сьогоднішній ранок, повідомляють Патріоти України.
За даними «управління народної міліції ДНР», обстріл вівся з мінометів калібру 120 і 82 мм. У повідомленні йдеться, що один «захисник республіки» в результаті обстрілу загинув, двоє отримали поранення.
Однак блогер, який пише в соцмережах під ніком IgorGirkin заявляє, посилаючись на свої джерела, що вбито п'ятеро членів НЗФ: «Как оказалось, остальные четверо погибших, уволились из „армии“ вчера поздно вечером… бывают совпадения…».

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: