Четверта російська революція, або "Долой царя!": Московський журналіст розповів, як відбуватиметься демонтаж режиму Путіна

Одна з головних умов демонтажу путінського режиму в Росії – загальноросійський порядок денний протестних рухів, котрі розгорнулись з давно небаченою силою у найбільшому уламку загиблого СРСР, зазначають Патріоти України.

"Якщо лідери протестів будуть в змозі сформулювати широкий російський порядок денний і звернуться до регіонів, то протест матиме шанс вийти на інший рівень", – заявив російський журналіст Ігор Яковенко.

Відповідаючи на запитання, чи вірить він у те, що "Росія буде вільною", як це скандували учасники протесту в Москві 27 липня, журналіст зауважив. "Так, це не питання аналізу, знань тощо. Це питання віри. Віра має бути присутня. Якщо ти не припускаєш такої можливості, то тоді нічого рипатися – треба просто займатися приватним життям. Це цілком можливий сценарій, звичайно, вірю".

Він не став озвучувати конкретні терміни таких змін в країні. "Будь-яка дата, будь-який прогноз був би абсолютно безвідповідальним, бо Росія абсолютно непередбачувана країна. Вона весь час обманює очікування всіх. Всіх прогнозистів, всіх провісників. Передбачити можна лише випадково, що і бувало".

В контексті протестів 27 липня Яковенко звернув увагу на те, що, з одного боку, їх мета була чітко сформульована: "Допускай" – допуск на вибори в Мосміськдуму опозиційних кандидатів. Але з іншого боку, федеральний порядок денний, хоч і був присутній стихійно, не був чітко сформульований.

Журналіст переконаний: якщо на протестах в Москві почнуть говорити про проблеми регіонів, а в регіонах, зокрема, і про проблеми Москви, якщо на таких акціях звучатимуть вимоги "припинити війну з Україною, припинити геноцид сирійського народу", то "це буде федеральний порядок денний з демонтажу режиму". "На цей рівень треба виходити обов'язково", - підкреслив Яковенко.

Джерело: Обозреватель

Там теж лінія зіткнення з державою-агресором: Бійця ЗСУ викрали з наглядового посту на адмінкордоні з Кримом

неділя, 31 травень 2020, 9:08

З наглядового поста в районі півострова Чонгар біля окупованого Криму вранці 30 травня зник український військовий, повідомляють Патріоти України з посиланням на Військову службу правопорядку ЗСУ. "З моменту зникнення військовослужбовця відразу розпоча...

Інакше і цього назве "баригою"? Саакашвілі поставив Зеленському ультиматум щодо призначення ексглави Нацполіції Деканоїдзе керівником митної служби України, - ЗМІ

неділя, 31 травень 2020, 8:40

Видання "Обозреватель" стверджує, голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі лобіює її призначення на посаду керівниці української митниці. Навіть більше, він поставив президенту України Володимиру Зеленському ультиматум: активний піар його п...