Четверта російська революція, або "Долой царя!": Московський журналіст розповів, як відбуватиметься демонтаж режиму Путіна

Одна з головних умов демонтажу путінського режиму в Росії – загальноросійський порядок денний протестних рухів, котрі розгорнулись з давно небаченою силою у найбільшому уламку загиблого СРСР, зазначають Патріоти України.

"Якщо лідери протестів будуть в змозі сформулювати широкий російський порядок денний і звернуться до регіонів, то протест матиме шанс вийти на інший рівень", – заявив російський журналіст Ігор Яковенко.

Відповідаючи на запитання, чи вірить він у те, що "Росія буде вільною", як це скандували учасники протесту в Москві 27 липня, журналіст зауважив. "Так, це не питання аналізу, знань тощо. Це питання віри. Віра має бути присутня. Якщо ти не припускаєш такої можливості, то тоді нічого рипатися – треба просто займатися приватним життям. Це цілком можливий сценарій, звичайно, вірю".

Він не став озвучувати конкретні терміни таких змін в країні. "Будь-яка дата, будь-який прогноз був би абсолютно безвідповідальним, бо Росія абсолютно непередбачувана країна. Вона весь час обманює очікування всіх. Всіх прогнозистів, всіх провісників. Передбачити можна лише випадково, що і бувало".

В контексті протестів 27 липня Яковенко звернув увагу на те, що, з одного боку, їх мета була чітко сформульована: "Допускай" – допуск на вибори в Мосміськдуму опозиційних кандидатів. Але з іншого боку, федеральний порядок денний, хоч і був присутній стихійно, не був чітко сформульований.

Журналіст переконаний: якщо на протестах в Москві почнуть говорити про проблеми регіонів, а в регіонах, зокрема, і про проблеми Москви, якщо на таких акціях звучатимуть вимоги "припинити війну з Україною, припинити геноцид сирійського народу", то "це буде федеральний порядок денний з демонтажу режиму". "На цей рівень треба виходити обов'язково", - підкреслив Яковенко.

Джерело: Обозреватель

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...