Четвертий рейх докотився до гітлерівського "Пушки вместо масла": У 2022 році РФ витратить на армію більше, ніж на економіку

Недоімперія відчайдушно намагається не сильно відставати від США та Китаю. Однак душити економіку - торувати шлях до повного краху.

У проєкті бюджету Росії на 2022 рік 15% усіх коштів передбачені на військову сферу. Таким чином у Кремлі повернулися до того, що витрати на армію перевищують виділені кошти на економіку, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський РБК.

Зміни в бюджеті передбачені на наступні три роки. Різниця між виділеними коштами на армію та економіку не надто суттєва, але дає можливість побачити пріоритети Москви.


Скільки Росія витратить на армію

У 2022 році Росія витратить на озброєння та військових понад 3,5 трильйона рублів, що на декілька мільярдів більше, ніж економіку. Однак найбільше коштів Кремль виділить на соціальну політику – 5,8 трильйона рублів.

Економіка та армія Росії
Як змінювались бюджет на економіку (синя лінія) та на армію (зелена лінія) в Росії / Мінфін Росії

Витрати на армію в Росії зростають з 2014 року – від початку агресії проти України. Щороку військова сфера для Кремля була пріоритетнішою. ніж економіка. Однак у 2020 та в 2021 роках у Росії вирішили все ж таки вкладати кошти в економічну сферу через пандемію коронавірусу і спричинену нею кризу.

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...

Везли хліб односельцям: На Харківщині через окупантів трагічно загинули двоє чоловіків (фото)

субота, 3 грудень 2022, 23:53

В Ізюмському районі Харківської області на міні підірвався автомобіль. Загинули двоє чоловіків, які везли на автомобілі "ВАЗ 2106" хліб в село Пашкове Барвінківської територіальної громади. Зв'язок із ними зник після того, як українці виїхали додому, п...