Члено-вафлі з символікою брендів, котрі пішли з РФ: Московська кондитерська знайшла, як продемонструвати крайній ступінь руссо-патріотиZму (фото)

"Московська кондитерська "Жуй вафли" теж знайшла, як продемонструвати крайній ступінь руссо-патріотиZму: випустила члено-вафлі з символікою брендів, котрі пішли з росії", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився фото.

"Вони вважають, що росіянам буде легше пережити санкції, якщо смоктатимуть? Ну, їм з Москви краще видно.)) В принципі, асортимент могли би розширити - за рахунок трун, чорних пакетів, силуету крейсера "Москва"... Та для них багато чого знайдеться посмоктати.))", - додав Голобуцький.

Путін нібито обіцяв не вбивати Зеленського: В ОПУ відреагували на "дивний інсайд" екс-прем'єра Ізраїлю

неділя, 5 лютий 2023, 15:23

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав "дивним інсайдом" слова екс-прем'єра Ізраїлю про те, що Путін дав йому обіцянку не вбивати Зеленського, передають Патріоти України. "Виникають дивні інсайди ексів про "посередництво": Путін нібито д...

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази