Чого не зробиш для улюбленого синочка: 73-річна мати Саакашвілі планує взяти участь у виборах у Грузії

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата.

Мати експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія імовірно стане мажоритарним кандидатом від "Єдиного нацруху" в Зугдідському виборчому окрузі, Грузія. Про це повідомив член ЄНР Коба Накопіа в ефірі ТБ "Пірвелі", передають Патріоти України.

"Ми надамо інформацію щодо кандидатур мажоритарних депутатів, і зокрема щодо кандидатури пані Гіулі. Імовірно вона, стане Зугдідським мажоритарієм", - сказав він.

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата. Він заявив, що "політика - це не сімейний бізнес" і що вона буде символічним кандидатом.

Критику Угулави у "нацрусі" назвали "істерією". Накопіа переконаний, що критики даного рішення, побоюються несприятливого результату виборів. "Це коментарі людей в стані істерики. Я не можу оцінити це інакше, думаю вони впевнені, що їх участь у виборах закінчиться дуже важким результатом. Пані Гіулі обов'язково переможе в Зугдіді. Це звичайно виходить за рамки істерії. Я не збираюся це коментувати", - зазначив він.

Мовчазний протест в ОРДЛО: Путін отримав від українців з окупованого Донбасу на виборах у Держдуму набагато менше голосів, ніж розраховував

вівторок, 21 вересень 2021, 19:14

Росія отримала від жителів окремих районів Донбасу на виборах в Держдуму РФ набагато менше голосів, ніж розраховувала. Про це в ефірі телеканалу «Дом» заявив засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський, передають Патріоти України. При цьом...

Зеленський знов збере "слуг" у Трускавці на виховання

вівторок, 21 вересень 2021, 18:51

Володимир Олександрович безумовно хоче підтягнути дисципліну тих, хто сумнівається в "видатному лідері сучасності" і не завжди голосує так, як вимагає Банкова. Адже і Розумкова треба знімати і "олігархічний" закон приймати. Президент Володимир Зеленськ...