Чого не зробиш для улюбленого синочка: 73-річна мати Саакашвілі планує взяти участь у виборах у Грузії

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата.

Мати експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія імовірно стане мажоритарним кандидатом від "Єдиного нацруху" в Зугдідському виборчому окрузі, Грузія. Про це повідомив член ЄНР Коба Накопіа в ефірі ТБ "Пірвелі", передають Патріоти України.

"Ми надамо інформацію щодо кандидатур мажоритарних депутатів, і зокрема щодо кандидатури пані Гіулі. Імовірно вона, стане Зугдідським мажоритарієм", - сказав він.

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата. Він заявив, що "політика - це не сімейний бізнес" і що вона буде символічним кандидатом.

Критику Угулави у "нацрусі" назвали "істерією". Накопіа переконаний, що критики даного рішення, побоюються несприятливого результату виборів. "Це коментарі людей в стані істерики. Я не можу оцінити це інакше, думаю вони впевнені, що їх участь у виборах закінчиться дуже важким результатом. Пані Гіулі обов'язково переможе в Зугдіді. Це звичайно виходить за рамки істерії. Я не збираюся це коментувати", - зазначив він.

"Під кінець року активні бойові дії досить зменшаться... Війна закінчиться наступного року виходом на наші кордони", - начальник ГУР Міноборони

понеділок, 4 липень 2022, 8:46

Про плани Путіна на Україну, переворот у Росії, ядерну загрозу, напад Білорусі, зітнкнення НАТО та РФ і завершення війни – в інтерв'ю РБК-Україна розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. . З кінця минулого ...

Американський Інститут вивчення війни спрогнозував подальші дії РФ після захоплення Лисичанська

понеділок, 4 липень 2022, 8:34

Війська загарбників вірогідно сконцентруються на двох напрямках. Після захоплення Лисичанська війська РФ, швидше за все, почнуть наступ на Сіверськ, місто на Донеччині на шляху до Слов'янська та Краматорська. Але можуть і розвинути серйозніші атаки на ...