Чого не зробиш для улюбленого синочка: 73-річна мати Саакашвілі планує взяти участь у виборах у Грузії

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата.

Мати експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія імовірно стане мажоритарним кандидатом від "Єдиного нацруху" в Зугдідському виборчому окрузі, Грузія. Про це повідомив член ЄНР Коба Накопіа в ефірі ТБ "Пірвелі", передають Патріоти України.

"Ми надамо інформацію щодо кандидатур мажоритарних депутатів, і зокрема щодо кандидатури пані Гіулі. Імовірно вона, стане Зугдідським мажоритарієм", - сказав він.

Водночас, лідер "Європейської Грузії" Гігі Угулава розкритикував рішення ЄНР висунути Аласанія в якості мажоритарного кандидата. Він заявив, що "політика - це не сімейний бізнес" і що вона буде символічним кандидатом.

Критику Угулави у "нацрусі" назвали "істерією". Накопіа переконаний, що критики даного рішення, побоюються несприятливого результату виборів. "Це коментарі людей в стані істерики. Я не можу оцінити це інакше, думаю вони впевнені, що їх участь у виборах закінчиться дуже важким результатом. Пані Гіулі обов'язково переможе в Зугдіді. Це звичайно виходить за рамки істерії. Я не збираюся це коментувати", - зазначив він.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...