Чого очікувати на фронті після путінських "референдумів" - прогноз військового експерта

Росія після проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей не має змоги перейти в наступ, незважаючи на погрози вийти на адміністративні кордони областей. Таку думку висловив військовий експерт, колишній речник Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов в коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.

Селезньов нагадав про події 18 березня 2014 року, коли відбувся такий самий "референдум" на теренах тимчасово окупованого Криму й Севастополя.

"З цього часу Росія вважає ці території територією РФ. Але ми бачимо, що українські Сили оборони раз по раз завдають ударів по об'єктах на території Криму. Ми чули від такого собі Дмитра Медвєдєва, що спроби атакувати територію РФ будуть наражатися на відповідь з боку російської армії, а Крим вони вважають територією РФ. Але "бавовна" на території Криму і Севастополя трапляється, а реакції жодної немає", - зазначив він.

Експерт підкреслив, що "нічого не зміниться в діях українських Сил оборони, навіть якщо відбудеться таке "приєднання" територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до РФ".

"Весь світ знає і погоджується, що Крим - це Україна. Відповідно. Херсон, Запоріжжя, Луганськ і Донецьк - це також Україна", - заявив Селезньов.

На його думку, на ситуацію на фронті можуть вплинути 300 тисяч мобілізованих росіян, яким накажуть втримувати захоплені території і пробиватися до адмінкордонів Донбасу.

Водночас, військовий експерт має "досить серйозні сумніви", що росіяни зараз мають ресурси та військово-технічні можливості, "щоб відновити наступ на території Миколаївської області чи в бік Запоріжжя".

"Ефективна бойова робота український гармашів та ракетників зводить нанівець усі потуги російської логістичної військової машини з забезпечення підрозділів на всіх ділянках фронту. Вони здійснюють накопичення, туди прилітає "Хаймарс" і накопичення перетворюються на попіл", - додав він.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...