Чого Путін втік з Москви: Коронавірус дістався вищих сановників Росії

В пресу просочились перші відомості. Справжні масштаби наразі невідомі через традиційну секретність в РФ

Один зі співробітників апарату уряду Росії, можливо, заразився коронавірусною інфекцією. Це працівник департаменту оборонної промисловості, також на коронавірус перевірять кілька російських топ-чиновників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Російська служба Бі-бі-сі.

У російському уряді підозрюють, що коронавірусом могли захворіти вже четверо чиновників, повідомили троє близьких до уряду співрозмовника, а також людина, близька до московського оперативного штабу по коронавірусу. Хворі на роботу не ходять.

Нагадаємо,23 березня стало відомо, що Володимир Путін разом зі своєю родиною залишив територію Кремля і Москви. Перед цим знявся в постановочному сюжеті з відвідинами хворого на коронавірус, як запевняли штатні пропогандисти (підставу викрив сам хворий).

"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...

Блакитні мрії скреп?: Оцінка обсягів поставок та перспектив Т-90М у армії РФ (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:49

Корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) 1 березня 2021 р. повідомила, що "відправила партію танків Т-90М до військ" та що "танк Т-90М розробки УКБТМ є найдосконалішим у родині Т-90 та найбільш пристосованим до дій в умовах сучасного бою, у т.ч. завдяки наявн...