Чого Путін втік з Москви: Коронавірус дістався вищих сановників Росії

В пресу просочились перші відомості. Справжні масштаби наразі невідомі через традиційну секретність в РФ

Один зі співробітників апарату уряду Росії, можливо, заразився коронавірусною інфекцією. Це працівник департаменту оборонної промисловості, також на коронавірус перевірять кілька російських топ-чиновників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Російська служба Бі-бі-сі.

У російському уряді підозрюють, що коронавірусом могли захворіти вже четверо чиновників, повідомили троє близьких до уряду співрозмовника, а також людина, близька до московського оперативного штабу по коронавірусу. Хворі на роботу не ходять.

Нагадаємо,23 березня стало відомо, що Володимир Путін разом зі своєю родиною залишив територію Кремля і Москви. Перед цим знявся в постановочному сюжеті з відвідинами хворого на коронавірус, як запевняли штатні пропогандисти (підставу викрив сам хворий).

З архіву ПУ. "Скоро побачите": Нардеп Рабинович анонсував реванш проросійських сил в Україні

четвер, 13 травень 2021, 4:00

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович заявив, що його політична сила впевнено йде до перемоги в Україні та на майбутніх виборах покаже "результат". В ефірі російського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим", де Вадим Раб...

З архіву ПУ. "Гордон запросив Няшу Поклонську, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 13 травень 2021, 1:00

Однак усе може бути не так просто, як здається на перший погляд... "Інтерв'ю Гордона з Няшею Поклонською насправді дуже дивно виглядало: якщо оцінювати запитання, то Гордон запросив Няшу, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - пише політтехнолог...