Чого Путін втік з Москви: Коронавірус дістався вищих сановників Росії

В пресу просочились перші відомості. Справжні масштаби наразі невідомі через традиційну секретність в РФ

Один зі співробітників апарату уряду Росії, можливо, заразився коронавірусною інфекцією. Це працівник департаменту оборонної промисловості, також на коронавірус перевірять кілька російських топ-чиновників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Російська служба Бі-бі-сі.

У російському уряді підозрюють, що коронавірусом могли захворіти вже четверо чиновників, повідомили троє близьких до уряду співрозмовника, а також людина, близька до московського оперативного штабу по коронавірусу. Хворі на роботу не ходять.

Нагадаємо,23 березня стало відомо, що Володимир Путін разом зі своєю родиною залишив територію Кремля і Москви. Перед цим знявся в постановочному сюжеті з відвідинами хворого на коронавірус, як запевняли штатні пропогандисти (підставу викрив сам хворий).

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...