"Чоловік настільки невпевнений у собі": Британці жорстко висміяли Путіна за його комплекси з приводу зросту

У Великій Британії висміяли російського диктатора Володимира Путіна через його комплекси з приводу зросту, передають Патріоти України.

Як повідомляє Sky News, у соцмережах звернули увагу на його останні фото зі студентами МДУ, на якому він стоїть у туфлях на високій платформі, щоб здаватися хоч трохи вищим на тлі решти присутніх.

«Загальновідомо, що президент Росії дуже дбає про свій публічний імідж. Від гри у хокей та позування за кермом військової техніки до верхової їзди та риболовлі з оголеним торсом — Володимир Путін наполегливо працював, щоб створити собі репутацію жорсткого лідера», — зазначили журналісти, додавши, що в країні, де мужність є «дуже важливою рисою», подібні знімки Путіна вже, мабуть, стали нормою.

Своєю чергою, користувачі соцмереж припустили, що зацикленість глави кремлівського режиму на своїй зовнішності свідчить про його «невпевненість».

«Пані та панове, представляю президента Росії. Чоловік настільки невпевнений у собі та зациклений на собі, що носить туфлі на високій платформі…», — прокоментував один з них знімки з Путіним, припустивши, що крім трюку з взуттям, для фото були відібрані найнижчі студенти МДУ.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...