​Чоловіка "служниці" групи Коломойського звільнили з ДФС. Однак "епоха бідності" подружжю не загрожує. Декларація

Ігор Смаглюк, чоловік народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк, був звільнений з Державної фіскальної служби, повідомляють Патріоти України з посиланням на 368.media.

Декларацію після звільнення Ігор Смаглюк, який займав посаду начальника головного управління протидії економічним правопорушенням, подав 16 квітня 2021 року.

У декларації, за період 1 січня - 14 квітень 2021 роки, зазначено, що Ігор Смаглюк отримав 95,5 тис. гривень виплат військовослужбовцям від ДФС. У свою чергу Ольга Смаглюк за вказаний період отримала 135,5 тис. Гривень.

У 2020 році Ольга Василевська-Смаглюк придбала за 650 тисяч гривень Mercedes-Benz GLK 250 (2015). Крім того, на праві користування її автопарк поповнився автомобілем Volkswagen Multivan (2014 року). Ігор Смаглюк, використовує автомобіль Honda CR-V (2010) який належить його дружині.

Подружжя володіє квартирою в Києві площею 38 кв.м., квартирою в Хмельницькому площею 65,8 кв.м, житловий будинок площею 163,2 кв.м та земельна ділянка площею 250 кв.м в мальовничому селищі Вишеньки (Бориспільський район), розташованому на березі Дніпра, квартира в Києві площею 74, 9 кв.м, а також сім офісних приміщень на праві користування, в яких розміщуються громадські приймальні нардепа.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...