
Ігор Смаглюк, чоловік народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк, був звільнений з Державної фіскальної служби, повідомляють Патріоти України з посиланням на 368.media.

Декларацію після звільнення Ігор Смаглюк, який займав посаду начальника головного управління протидії економічним правопорушенням, подав 16 квітня 2021 року.
У декларації, за період 1 січня - 14 квітень 2021 роки, зазначено, що Ігор Смаглюк отримав 95,5 тис. гривень виплат військовослужбовцям від ДФС. У свою чергу Ольга Смаглюк за вказаний період отримала 135,5 тис. Гривень.
У 2020 році Ольга Василевська-Смаглюк придбала за 650 тисяч гривень Mercedes-Benz GLK 250 (2015). Крім того, на праві користування її автопарк поповнився автомобілем Volkswagen Multivan (2014 року). Ігор Смаглюк, використовує автомобіль Honda CR-V (2010) який належить його дружині.
Подружжя володіє квартирою в Києві площею 38 кв.м., квартирою в Хмельницькому площею 65,8 кв.м, житловий будинок площею 163,2 кв.м та земельна ділянка площею 250 кв.м в мальовничому селищі Вишеньки (Бориспільський район), розташованому на березі Дніпра, квартира в Києві площею 74, 9 кв.м, а також сім офісних приміщень на праві користування, в яких розміщуються громадські приймальні нардепа.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...